Přeskočit na obsah

Školský fotbalový pohár

17. 5. 2022 se fotbalové družstvo naší školy zúčastnilo 2. kola „Školského fotbalového poháru“ ve Velkých Němčicích. Turnaj se konal pro druhé týmy z podzimních kol soutěže, kde v naší skupině Rakvice obsadily druhé místo za ZŠ Kobylí.

Soupeři byli ZŠ Komenského Hustopeče a pořádající ZŠ Velké Němčice. Oba dva soupeře jsme zdolali, Hustopeče 1:0, Velké Němčice 6:1 a turnaj vyhráli.

V konečném účtování celého turnaje tedy ZŠ a MŠ Rakvice obsadila krásné 4. místo z 12 účastníků v okrsku.

Utkání byla velmi kvalitní a fotbalová, výkon našich reprezentantů opravdu příkladný. Velkým příslibem do budoucna jsou výkony našich žáků z nižších ročníků, zdá se, že na sportovní fotbalovou budoucnost naší školy se všichni můžeme opravdu těšit.

K výkonům a konečnému umístění našich fotbalistů gratulujeme.


Účastníci: 5.-9. třída

Doprovod: Mgr. Michal Polášek, Mgr. Martin Průdek