Přeskočit na obsah

Mistrovství ČR v deskových hrách, krajské kolo

9.11. jsme se vydali vlakem do Ivančic na soutěž v deskových hrách. V říjnu jsme trénovali hry na soutěžním odpoledni, pro některé byly hry úplně nové, museli jsme si vysvětlit pravidla a naučit se hry hrát. Přesto jsme si odvezli nějaké diplomy za 1. až 3. místa ve svých kategoriích a tři postupy do celostátního kola, pokud letos proběhne (zatím není dán termín kvůli covidovým omezením). Ceny jsme dostali hned, námi vybrané stolní hry.

Vítězové soutěže ve hře Turboprší:
Martin Hycl             5. třída

Vítězové soutěže ve hře Ubongo:
Lenka Markovičová          6. třída

Vítězové soutěže ve hře Rummikub:
Lucie Nasadilová               6. třída
Kateřina Pavlíčková          7. třída
Karel Hvížď                          9. třída
Michal Kopčík                     9. třída

Výběr fotek z DDM Ivančice:   https://eu.zonerama.com/fotosvcivancice/Album/7849920


Účastníci: 2. stupeň

Doprovod: Mgr. Taťána Bajáková